Oferta pracy

Staż w Dziale Utrzymania Budynków

DeLaval Operations Sp. z o.o.O firmie

DeLaval Operations Sp. z o.o.

Robotnicza 72

Wrocław

DeLaval Operations Sp. z o.o. we Wrocławiu poszukuje kandydata/kandydatki na:

(Miejsce pracy: Wrocław)

Zakres zadań:

W trakcie płatnego stażu, w Dziale Utrzymania budynków Stażysta będzie codziennym wsparciem dla Managera ds. zarządzania nieruchomościami w realizacji codziennych zadań oraz misji działu.

Zakres obowiązków będzie polegał m.in. na:

  • Archiwizacja dokumentacji technicznej obiektów budowlanych, w tym praca z KOB (książki obiektów budowlanych)
  • Aktualizacja rysunków technicznych poprzez wprowadzanie drobnych zmian i korekt do layoutów budynków biurowych i hal fabrycznych
  • Realizacja zleceń zakupowych materiałów m.in. do robót budowlano-remontowych, biurowych
  • Przygotowywanie kart kontrolnych / list kontrolnych np., celem kontroli postępu prac oraz oceny ich jakości wykonania Pomoc w koordynacji prac i zleceń realizowanych przez firmy zewnętrzne
  • Pomoc w weryfikacji i kontroli jakości wykonanych prac i usług (np. w oparciu o standard 5s)
  • Wizyty w Urzędach i Instytucjach Państwowych UM, PINB, (składanie dokumentów,)
  • Samodzielna realizacja prostych prac technicznych (np.: montaż tablic informacyjnych)
  • Współpraca z przedstawicielami pozostałych obszarów w firmie w zakresie realizacji zadań działu

Profil praktykanta:

  • Student / Studentka kierunków związanych z budownictwem, architekturą
  • Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Dyspozycyjność do pracy min. 25 h na tydzień
  • Podstawowe umiejętności obsługiwania programu AutoCad
  • Podstawowa znajomość prawa budowlanego
  • Wiedza z zakresu: zarządzania nieruchomościami, m.in. prowadzenia księgi obiektu budowlanego, znajomość zagadnień prawa budowlanego oraz wymogów warunków technicznych jakim powinny odpowiadać obiektu budowlane będzie dodatkowym atutem
  • Zdolności interpersonalne umożliwiające łatwe nawiązywanie kontaktów oraz swobodną komunikację z klientami wewnętrznymi i podmiotami zewnętrznymi

Dla kogo jest skierowana oferta:

Jeśli któryś z elementów zakresu obowiązków brzmi dla Ciebie obco lub sprawia, że się wahasz, możemy zagwarantować Ci, że jesteśmy otwarci na osoby bez doświadczenia zawodowego. Ważne są dla nas umiejętność sprawnego przyswajania wiedzy, chęć do realizacji powierzonych zadań i otwarta głowa.

Co możesz zyskać:

Oferujemy wsparcie profesjonalistów podczas płatnego stażu, możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w firmie o profilu produkcyjny i międzynarodowym zasięgu oraz dobrą atmosferę w zespole pasjonatów.

Staż pozwoli poznać jak funkcjonuje, za co odpowiada i jakie procesy wspiera Dział Zarządzania Nieruchomościami w firmie produkcyjnej (z kilkoma obiektami). W ramach realizowania zadań Stażysta będzie mógł poznać praktyczny wymiar: prowadzenia książek  obiektów budowlanych, zastosowania przepisów prawnych, prowadzenia robót budowlano remontowych oraz inwestycyjnych., funkcjonowania zasad 5s. Poza rozwojem kompetencji twardych, charakter pracy i realizowanych zadań  umożliwi rozwinięcie kompetencji miękkich: współpraca z przedstawicielami innych obszarów, koordynowanie i weryfikowanie pracy podmiotów zewnętrznych, kontakty z instytucjami jak urzędy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy