Staż w Dziale Utrzymania i Rozwoju Infrastruktury Logistycznej

PKN ORLEN S.A.O firmie

  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w procesach decyzyjnych dotyczących wyboru odpowiednich technologii i rozwiązań technicznych na Terminalach Paliw PKN ORLEN

  • Wsparcie specjalistów Działu w realizacji zadań inwestycyjnych w Obszarze Logistyki PKN ORLEN na wszystkich etapach prac projektowych (tj. inicjacji, planowania, kontraktacji, realizacji, odbioru oraz rozruchu technologicznego i zakończenia zadania)

  • Udział w procesie zarządzania projektami prowadzonymi w ramach Działu wraz z towarzyszącymi im zadaniami m.in.: negocjacje biznesowe, analizy finansowe, postępowania zakupowe, kontraktacja zleceń, procedury administracyjne, rozwiązywanie sporów prawnych i inne

  • Analizę schematów P&ID Terminali Paliw pod kątem optymalizacji procesów technologicznych

  • Aktualizację danych operacyjnych oraz inwestycyjnych dotyczących Terminali Paliw PKN ORLEN

  • Analizę oraz zestawienie wyników pracy urządzeń odzysku oparów benzyn (VRU)

  • Wykonywanie sprawozdań oraz raportów z przebiegu realizacji projektów

  • Aktualizację standardów Technicznych dla Obszaru Logistyki

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem IV lub V roku studiów na kierunku: Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Budownictwo, Inżynieria Środowiska, Inżynieria Naftowa i Gazownicza, Górnictwo i Geologia

  • Znasz procesy technologiczne w branży paliwowej/petrochemicznej jak również podstawowe rozwiązania techniczne w obszarze logistyki paliw

  • Potrafisz interpretować schematy P&ID, rysunki techniczne, mapy geodezyjne

  • Umiesz analizować oraz interpretować dane techniczne/technologiczne

  • Sprawnie posługujesz się programami pakietu Ms Office

  • Dobrze komunikujesz się w języku angielskim

  • Potrafisz pracować w zespole

  • Proaktywnie poszukujesz rozwiązań

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z rozwiązaniem zadania rekrutacyjnego. Zadanie stanowi obowiązkowy element procesu rekrutacyjnego. W celu pobrania zadania rekrutacyjnego, wklej poniższy link do przeglądarki:

To oferujemy

  • Przyjazne środowisko pracy

  • 6 - miesięczny płatny staż

  • Elastyczny tryb pracy

  • Szkolenie merytoryczne i rozwój kompetencji miękkich

  • Praca w zawodzie

  • Odpowiedzialność za projekt/zadanie

  • Benefity

  • Możliwość rozwoju

  • Wsparcie merytoryczne opiekuna

  • Doświadczenie i wiedza ekspercka

  • Program Ambasadorski

  • Udział w innowacyjnych projektach

PKN ORLEN S.A.

PKN ORLEN jest nowoczesnym graczem na rynku paliw i energetyki, największą firmą w Europie Środkowo-Wschodniej, notowaną w prestiżowych, światowych zestawieniach Fortune Global 500, Platts TOP250 czy Thompson Reuters TOP100.

Przewiń do profilu firmy