Logo Pracuj.pl

Staż w dziale Utrzymania Ruchu / Automatyki

Tarczyński S.A.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Zapoznaj się z nowoczesnym i nadzwyczajnie zautomatyzowanym parkiem maszynowym
  • Bierz aktywny udział w procesie usuwania zakłóceń i usterek
  • Przeprowadzaj prewencyjne przeglądy maszyn i urządzeń
  • Współpracuj i ucz się od zespołu Utrzymania Ruchu
  • Twórz dokumentację techniczną

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie min. średnie techniczne lub posiadasz dyplom ukończenia studiów na jednym z kierunków: Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Elektronika, Mechatronika, Informatyka Przemysłowa, Fizyka Techniczna,
  • Swoją przyszłość wiążesz z pracą w Dziale Utrzymania Ruchu jako Automatyk lub Inżynier Utrzymania Ruchu,
  • Posiadasz zdolności manualne oraz zmysł techniczny
  • Praca w systemie zmianowym to dla Ciebie nie problem!
  • Interesuje Cię praca w naszym zakładzie w Ujeźdźcu Małym (pow. trzebnicki, 30 minut od Wrocławia), lub w Sowach (pow. Rawicki, Wielkopolska), lub w Bielsku Białej (śląskie, pow. bielski)

To oferujemy

  • Półroczny lub roczny płatny staż na umowę o pracę, z realną perspektywą awansu (i podwyżki) na stanowisko Inżyniera Utrzymania Ruchu lub Młodszego Automatyka, po ukończeniu stażu
  • Wynagrodzenie od 5100 brutto miesięcznie
  • Bezpłatny dojazd firmowym autobusem z Wrocławia lub okolicznych miejscowości
  • Dedykowany Mentor, który wraz z zespołem HR poprowadzi Cię przez cały staż
  • Pokój w służbowym mieszkaniu (Ujeździec) lub dofinansowanie do wynajmu (Bielsko Biała, Sowy, Ujeździec), gdy jesteś zameldowany/a 70km od firmy)
  • Bezpłatną stołówkę, dofinansowaną kartę Multisport oraz prywatną opiekę Luxmed
  • Bony i bogate paczki świąteczne oraz bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski
  • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika)
  • Certyfikowane szkolenie dla Ciebie

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

Nasze zakłady produkcyjne w Ujeźdźcu Małym (Dolnośląskie), Sowach (Wielkopolskie) oraz w Bielsku Białej (Śląskie) zapewniają, że nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

Staż w dziale Utrzymania Ruchu / Automatyki, Poznań