Oferta pracy

Staż w Dziale Utrzymania Ruchu

Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o.O firmie

Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o.

Bestwińska 21

Czechowice-Dziedzice

Twój zakres obowiązków

  • Wykonanie konserwacji maszyn zgodnie z instrukcjami Utrzymania Ruchu;

  • Usuwanie awarii oraz przeprowadzanie napraw maszyn,

  • analiza przyczyn powstawania awarii i wykonanie środków zapobiegawczych;

  • Prowadzenie historii maszyn wraz z podaniem czasu pracy oraz wykazem zastosowanych części;

  • Aktywna współpraca z innymi działami;

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną;

  • Nadzór nad częściami zamiennymi;

  • Prowadzenie dokumentacji w SAP związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami;

  • Wdrażanie usprawnień w maszynach i urządzeniach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne z zakresu mechaniki, elektryki, elektroniki;

  • Znajomość zagadnień elektryki przemysłowej oraz mechaniki;

  • Znajomość podstaw automatyki będzie dodatkowym atutem;

  • Doświadczenie w pracy z maszynami i urządzeniami produkcyjnymi;

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • Mile widziane aktualne uprawnienia SEP w zakresie minimum E1 do 1 kV;

  • Samodzielność, szybkość i dokładność w działaniu;

  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole;

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej o wysokich standardach pracy, będącej wiodącym międzynarodowym dostawcą zaawansowanych technologii motoryzacyjnych;

  • Atrakcyjne warunki pracy: możliwość pracy zdalnej, udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, dofinansowanie do kafeterii MyBenefit i karty Multisport, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i na życie, prywatna opieka medyczna (Medicover), Pracownicze Programy Emerytalne i inne świadczenia socjalne.

  • Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatki świąteczne

Grupa Valeo jest wiodącym dostawcą motoryzacyjnym i partnerem dla producentów samochodów na całym świecie. Grupa dostarcza i dystrybuuje części do samochodów i niezależnych operatorów rynku części zamiennych. Jako firma technologiczna projektujemy innowacyjne rozwiązania dla inteligentnej mobilności, ze szczególnym naciskiem na intuicyjną jazdę, ograniczenie emisji CO₂ i innych gazów cieplarnianych oraz promowanie rozwoju autonomicznej jazdy.

Zakład Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych w Czechowicach-Dziedzicach zajmuje się produkcją rozruszników, przepustnic powietrza i zaworów recyrkulacji spalin (EGR) oraz innowacyjnych generatorów elektrycznych do pojazdów hybrydowych, a także regeneracją alternatorów, rozruszników, dwumasowych kół zamachowych i kompresorów do klimatyzacji samochodowych. Zakład Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych w Czechowicach-Dziedzicach posiada również nowoczesne centrum badawczo-rozwojowe, które dostarcza innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych.

Przewiń do profilu firmy