Oferta pracy

Staż w Dziale Utrzymania Ruchu

Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A.

18,50 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 13 godzin temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Tytoniowa 2/6

Planty

Radom

Twój zakres obowiązków

  • poznasz przebieg procesu produkcji

  • zapoznasz się z procesem zarządzania, magazynowania i zamawiania części zamiennych

  • poznasz i wesprzesz pracę mechaników i elektroników Utrzymania Ruchu

  • weźmiesz udział w projektach wewnętrznych związanych z zarządzaniem opartym na systemie Lean Management (SMED/ 6S / MBU)

  • wesprzesz pracę Magazynu Technicznego

Nasze wymagania

  • studiujesz dziennie/zaocznie na III, IV, V roku lub jesteś tegorocznym absolwentem/tką studiów: preferowane kierunki techniczne

  • cechuje Cię proaktywność, umiejętność pracy w zespole

  • posiadasz umiejętność pracy nad wieloma zadaniami jednocześnie, jesteś osobą dokładną

  • swobodnie korzystasz z MS Office (MS Word, MS Excel)

  • chcesz nawiązać współprace na min. 6 m-cy z możliwością przedłużenia

  • staż odbywa się od poniedziałku do piątku po maksymalnie 40 h w tygodniu w systemie jedno zmianowym (elastyczne godziny)

To oferujemy

  • Stawka 18,5 zł/h

  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej

  • Udział projektach miedzydziałowych

  • Elastyczny grafik

  • Benefity

  • dyżury lekarza w biurze

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie do wyżywienia