Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż w Dziale Utrzymania Zakładu

  • Stryków, Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2018-07-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. COC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia ponad 40.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

    Lokalizacja: Stryków, 30 minut z centrum Łodzi - dojeżdża do nas autobus miejski linii 60C.

    Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osoby na:
    Miejsce pracy: Łódź (okolice), Stryków

    OBOWIĄZKI:

    • Udział w planowaniu prac dotyczących utrzymania sprawności technicznej budynku i infrastruktury technicznej - przeglądy techniczne, inwestycje, etc.
    • Przegląd i aktualizacja dokumentacji
    • Udział w realizacji projektów optymalizacji energetycznej oraz kosztowej
    WYMAGANIA:
    • Absolwent lub student ostatnich lat studiów technicznych
    • Dobra znajomość praktyczna Pakietu Office 2010 (zwłaszcza Excel)
    • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego
    • Ogólna wiedza techniczna
    • Znajomość podstaw elektryki- mile widziana

    OFERUJEMY:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
    • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
    • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
    • Możliwości osobistego rozwoju

    Prosimy o aplikowanie
    za pomocą przycisku APLIKUJ.
    Prosimy o dopisanie klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. z siedzibą Smolicach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

    W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. z siedzibą Smolicach dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”