Logo Pracuj.pl

Staż w Dziale Wsparcia Sprzedaży Systemów Bezpieczeństwa

Robert Bosch Sp. z o.o.O firmie

Robert Bosch Sp. z o.o.

Jutrzenki 105

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu handlowego w procesie obsługi bazy danych inwestycji
  • Przygotowanie raportów/analiz na bazie informacji z systemu CRM
  • Wsparcie przy projektowaniu inwestycji i tworzeniu koncepcji zabezpieczeń/ofert
  • Bieżące wsparcie działu sprzedaży

Nasze wymagania

  • Student/tka co najmniej II roku studiów, kierunek techniczny
  • Dostępność min. 30h w tygodniu
  • Chęć rozwoju i zdobywania wiedzy
  • Komunikatywność, skrupulatność
  • Umiejętność pracy z bazami danych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Mile widziana podstawowa wiedza w zakresie systemów zabezpieczeń lub branży budowlanej

To oferujemy

  • Zdobywanie praktycznej wiedzy w międzynarodowej firmie
  • Współpraca z doświadczonym zespołem
  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenia (minimum 6 miesięcy)
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Rozwój w międzynarodowym środowisku

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

1

Phone interview with a recruiter

2

Meeting with a direct manager

3

Meeting with a higher level manager

W Bosch kształtujemy przyszłość, tworząc wysokiej jakości technologie i usługi, które wzbudzają entuzjazm i wzbogacają życie ludzi. Składamy naszym pracownikom obietnicę, której dotrzymujemy: razem rozwijamy się, cieszymy się pracą i wzajemnie się inspirujemy.

Staż w Dziale Wsparcia Sprzedaży Systemów Bezpieczeństwa, Jutrzenki 105, Włochy, Warszawa