Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Staż w Dziale Zakupów i Planowania

HUBER+SUHNERO firmie

  • Tczew

    Tczew, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • obsługa programu SAP (m.in. wprowadzanie potwierdzeń zamówień od dostawców),

  • generowanie systemowych raportów dla dostawców i zespołu zakupowego

  • korespondencja z dostawcami

  • wsparcie przy weryfikacji raportów

  • aktualizowanie instrukcji dotyczących procedur wewnątrz działu

  • wsparcie zespołu w bieżących zadaniach

Nasze wymagania

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word i Power Point)

  • skrupulatność i podejście zadaniowe

  • pierwsze doświadczenie w obszarze zakupów – mile widziane

  • studia wyższe w trakcie (preferowana Logistyka i pokrewne) – nieobligatoryjne, ale mile widziane

  • znajomość specyfiki pracy w firmie produkcyjnej – mile widziana

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia zarówno w zakresie zakupów, jak i planowania – w zależności od Twoich aspiracji i predyspozycji

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7.00 a 9.00)

  • interesujące i odpowiedzialne zadania

  • wsparcie w procesie adaptacyjnym

  • świetną atmosferę i wsparcie zespołu

  • częściowo dofinansowywana przez nas stołówka – a więc możesz u nas niedrogo zjeść :)

  • nieograniczony dostęp do kawy i herbaty a do tego coś słodkiego :)

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

HUBER+SUHNER

Firma HUBER+SUHNER Polska, jest częścią międzynarodowej szwajcarskiej korporacji. Jesteśmy zespołem ambitnych oraz kreatywnych ludzi, bo na co dzień projektujemy i produkujemy komponenty oraz rozwiązania systemowe do elektrycznego oraz optycznego transferu danych i energii. Nasze rozwiązania trafiają na trzy rynki: telekomunikacyjny, transportowy i przemysłowy.

Od kilku lat HUBER+SUHNER Polska sukcesywnie przejmuje globalne kompetencje w wielu różnych obszarach, rozwijając się, rosnąc i ciągle doskonaląc to co robimy. Swój sukces budujemy na pasji, zaufaniu i trosce o siebie i środowisko. Komunikujemy się bezpośrednio, dbamy o rozwój naszych pracowników i stawiamy na wartościowych liderów.

U nas naprawdę możesz mieć możliwość uczestniczenia w tworzeniu naszego wspólnego środowiska pracy. Jeśli procesy projektowe i prototypowanie to jedna z Twoich pasji, to szukamy właśnie Ciebie! :)

Przewiń do profilu firmy