Oferta pracy

Staż w dziale Zakupów

Amcor Specialty Cartons Polska Spółka z o.o.O firmie

  • aleksandrowska 55
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Praktykant / Stażysta

Amcor Specialty Cartons Polska Spółka z o.o.

aleksandrowska 55

Łódź

Amcor Ltd. jest globalnym producentem opakowań z centralą zlokalizowaną w Australii. Koncern prowadzi działalność produkcyjną na całym świecie, skupiając obecnie ponad 300 fabryk. W Łodzi, w trzech zakładach należących do spółek Amcor Specialty Cartons i Amcor Flexibles Reflex, zatrudniamy łącznie prawie 1100 osób, produkując opakowania tytoniowe i miękkie opakowania dla przemysłu spożywczego.

W związku z rozwojem Specialty Cartons Polska Sp. z o.o. aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wysyłanie zamówień do dostawców
  • Potwierdzanie dat dostawy od dostawców
  • Obsługa danych dostawcy w systemie galaktyka
  • Obsługa reklamacji
  • Wiekowanie zapasów reklamacyjnych
  • Weryfikacja poprawności faktur od dostawców
  • Wsparcie w procesach ofertowania i przetargów

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Obsługa pakietu MS Office – Excel, PowerPoint
  • Dyspozycyjność: min. 35 h tygodniowo
  • Duże zdolności organizacyjne
  • Komunikatywność
  • Dokładność i rzetelność

Oferujemy:

  • Współpraca oparta na podstawie umowy zlecenia
  • Zdobycie doświadczenia w firmie produkcyjnej o zasięgu międzynarodowym
  • Przyjazna atmosfera pracy

artości Amcor:

Prosimy o załączenie w CV zgody na przetwarzanie danych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko referent ds. magazynowych oraz dla kolejnych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

Ogłoszenie archiwalne