Staż w dziale zakupów

Adecco Poland Sp. z o.o.

25,00 brutto / godz.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 7:00-15:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Rekrutujemy dla

Jednego z naszych stałych Klientów - dostawcy części i podzespołów dla producentów urządzeń rozrywkowych, zabawowych i obliczeniowych.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w realizacji zakupów na potrzeby produkcji

  • Wsparcie w monitorowaniu terminowości realizacji dostaw

  • Przygotowywanie i analiza zapytań ofertowych

  • Sourcing materiałów produkcyjnych

  • Kontrola i monitorowanie stanów magazynowych

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane studia techniczne lub ekonomiczne) lub w trakcie nauki

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i analityczne

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej – mile widziane