Oferta pracy

PEN/2019/09/SO

Staż w Dziale Zakupów

Alstom Konstal S.A. Oddział WarszawaO firmie

  • Kozia Górka 9, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 25 cze 2021
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Alstom Konstal S.A. Oddział Warszawa

Kozia Górka 9

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zbudowanie i prowadzenie archiwum działu Zakupowego

  • Uczestnictwo w działaniach wdrożeniowych nowego systemu ERP ze strony działu Zakupów

  • Tworzenie i administracja zamówień w systemie SAP / GSI

  • Wspieranie zespołu zakupowego w przygotowywaniu zapytań ofertowych

  • Administracja i zarządzanie mapą audytową - wspieranie zespołu

  • Współpraca z innymi działami w zakresie prowadzonych projektów

  • Opracowywanie BOM projektowego pod kątem nowych wycen

  • Koordynacja głównych wskaźników działu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z obszaru logistyki/finansów/handlu zagranicznego lub w trakcie ostatniego roku studiów (preferowani studenci zaoczni)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (wymóg konieczny)

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi pakietu MS Office (w szczególności EXCEL / WORD)

  • Obsługa systemu SAP będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w administracji dokumentacji kontraktowej będzie dodatkowym atutem

  • Wielozadaniowość i pro-aktywna postawa

To oferujemy

  • Obsługa i konstrukcja podstawowych narzędzi i procesów zakupowych

  • Kooperacja w dziale zakupów, w organizacji opartej na strukturze międzynarodowej

  • Konstrukcja Panelu dostawców, szczególnie z zakresu zakupów pośrednio-produkcyjnych

ALSTOM – zatrudniając 34 500 pracowników w 60 krajach świata - oprócz superszybkich pociągów TGV/AGV i Pendolino oferuje także nowoczesne tramwaje, składy metra oraz pociągi dla linii podmiejskich i regionalnych, jak również systemy sygnalizacji i sterowania dla kolejnictwa.

ALSTOM w Polsce

Chorzów - Produkcja wagonów metra oraz tramwajów nowej generacji

Warszawa – Serwis oraz utrzymanie pociągów dużych prędkości dla projektu Pendolino

Warszawa – Biuro Regionalne – Marketing i Sprzedaż

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje