Oferta pracy

Staż w Dziale Zapewnienia Jakości

Imperial Tobacco Polska S.A.

18,5 brutto / godz.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Poznasz metody oraz standardy zapewnienia jakości w międzynarodowej organizacji

  • Nauczysz się w jaki sposób funkcjonuje system zbierania, przetwarzania i analizy danych jakościowych procesów produkcyjnych

  • Weźmiesz udział w poszukiwaniu przyczyn źródłowych problemów oraz proponować i wdrażać rozwiązania zgodne z koncepcją Lean Manufacturing

  • Będziesz wykonywać inspekcje materiałów produkcyjnych oraz tytoni

  • Będziesz budować kulturę bezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem III, IV lub V roku lub absolwentem studiów (preferowane kierunki: Inżynieria materiałowa, Inżynieria produkcji, Inżynieria chemiczna i procesowa, Towaroznawstwo)

  • Potrafisz swobodnie komunikować się w języku angielskim (warunek konieczny)

  • Dobrze znasz pakiet MS Office (MS Word, MS Excel, MS Power Point)

  • Cechuje Cię otwartość na rozwój i naukę

  • Lubisz pracę w zespole

  • Jesteś dyspozycyjny minimum 3 dni w tygodniu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dyżury lekarza w biurze

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie do wyżywienia