Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Staż w Dziale Zapewnienia Jakości / Utrzymania Ruchu

Whirlpool Company Polska Sp. z o.oO firmie

Whirlpool Company Polska Sp. z o.o

Generała Jarosława Dąbrowskiego 216

Łódź

Twój zakres obowiązków

Staż w Dziale Zapewnienia Jakości:

• Prowadzenie prac związanych z dokumentowaniem projektów WCM (World Class Manufacturing)

• Aktualizacja QA Matrix i QA Network

• Aktualizacja harmonogramu szkoleń

• Współpraca z innymi działami w firmie

• Pomoc w przygotowywaniu prezentacji WCM

• Ekstrakcja i analizy danych przy codziennym rozwiązywaniu problemów

• Odświeżanie danych prezentowanych na tablicach rozmieszczonych w fabryce

• Wspieranie zespołu w codziennych analizach

Staż w Dziale Utrzymania Ruchu

• Prowadzenie oraz aktualizacja plików ze wskaźnikami KAI/KPI

• Przygotowywanie prezentacji

• Tworzenie projektów Kaizen

• Wspomaganie procesu wdrażania metodologii WCM (World Class Manufacturing)

• Pomoc w bieżących zadaniach działu

Prosimy o wskazanie w CV preferowanego obszaru odbywania stażu.

Nasze wymagania

Staż w Dziale Zapewnienia Jakości

• Studenci lub absolwenci Politechniki Łódzkiej(m.in.Zarządzanie i inżynieria produkcji, Zarządzanie i systemy zarządzania jakością)

• Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym, umożliwiającym codzienną komunikację (zarówno werbalną, jak i pisemną),

• Bardzo dobra znajomość programu Excel oraz Powerpoint,

• Znajomość narzędzi Google (Gmail, Arkusze, Formularze, Prezentacje).

• Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

• Studenci lub absolwenci kierunków technicznych

• Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym, umożliwiającym codzienną komunikację (zarówno werbalną, jak i pisemną)

• Bardzo dobra znajomość programu Excel oraz Powerpoint

• Znajomość podstaw mechaniki,automatyki i elektryki

• Znajomość programu AUTOCAD (Mile widziana)

• Znajomość narzędzi rozwiązywania problemów oraz metodologii WCM (Mile widziane)

To oferujemy

  • Płatny staż w wymiarze min. 25 godzin tygodniowo

  • Staż w oparciu o umowę zlecenie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Praca w międzynarodowym środowisku