Oferta pracy

Staż w Dziale Zarządzania Energią

Air Liquide Polska Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o staż / praktyki
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu w przygotowaniu raportów oraz analiz

  • Aktualizacja baz danych oraz uporządkowanie zasobów

  • Opracowywanie struktury danych oraz informacji

  • Przygotowywanie interaktywnych narzędzi służących do analizy danych

  • Bieżące wsparcie Działu

Nasze wymagania

  • Status studenta 3, 4 lub 5 roku kierunków technicznych lub ekonomicznych (np. Zarządzanie Produkcją, Zarządzanie Energią, Finanse itp.)

  • Umiejętność biegłego posługiwania się arkuszem kalkulacyjnym Excel (mile widziana znajomość Google Sheet)

  • Umiejętności analityczne

  • Umiejętności organizacyjne i zwracanie uwaga na detale

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (umożliwiający rozumienie zagadnień technicznych związanych z zarządzaniem energią oraz swobodne komunikowanie się)

  • Umiejętność opracowania raportów mile widziana

  • Dokładność i sumienność w działaniu

  • Dostępność 20-25h w tygodniu

To oferujemy

  • Płatny 6 miesięczny staż (umowa zlecenie) z możliwością przedłużenia i zatrudnienia na umowę o pracę w firmie Air Liquide

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Elastyczny czas pracy dostosowany do planu zajęć na uczelni

  • Możliwość pracy częściowo zdalnej

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze w międzynarodowej organizacji

  • Możliwość zdobywania wiedzy i praktycznych umiejętności od doświadczonych ekspertów w zakresie Zarządzania Energią.

  • Możliwość częściowej pracy w trybie Home Office

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Jesteśmy obecni w 78 krajach i zatrudniamy około 64 500 pracowników, łącząc globalne doświadczenia z uwzględnieniem lokalnej specyfiki dla ponad 3,8 miliona swoich klientów i pacjentów. Ofertę kierujemy do klientów biznesowych z branż takich, jak hutnictwo, spawalnictwo, elektronika, motoryzacja, chemiczny, spożywczy i medyczny.

Przewiń do profilu firmy