Ta oferta pracy jest nieaktualna od 63 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż w Dziale Zarządzania Łańcuchem Dostaw

  • Stryków, łódzkie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 14.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. Corning OC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia ponad 40.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

Lokalizacja: Stryków, 30 minut z centrum Łodzi - dojeżdża do nas autobus miejski linii 60C.

Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osoby na:

STAŻ W DZIALE
ZARZĄDZANIA ŁAŃCUCHEM DOSTAW

OBOWIĄZKI:

  • Wspieranie bieżących projektów - działania w obszarze zbierania, obróbki i analizy danych dotyczących parametrów logistycznych (poziom zapasów, terminowość dostaw)
  • Udział w raportowaniu wyników dostarczanych przez dział Zarzadzania Łańcuchem Dostaw
  • Usprawnianie przepływu informacji
  • Aktywne działania mające na celu redukcję poziomu zapasów
  • Podstawowe zadania w systemie SAP

WYMAGANIA:

  • Studenci ostatnich lat lub absolwenci studiów inżynierskich/ magisterskich (preferowane kierunki: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Logistyka)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność szybkiego uczenia się

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Nabycie szerokiej wiedzy z zakresu SCM (Supply Chain Management)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

 Odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz. 833)"

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się