Oferta pracy

Staż w Dziale Zarządzania Należnościami i Windykacji

Air Liquide Polska Sp. z o.o.

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o staż / praktyki
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie przy podejmowaniu szeroko rozumianych czynności windykacyjnych, w tym:

  • telefoniczna windykacja należności określonej grupy dłużników

  • wyjaśnianie przyczyn opóźnień w regulowaniu zobowiązań

  • ustalanie warunków spłat zaległości

  • kompletowanie dokumentów w procesie windykacyjnym

  • wystawianie duplikatów faktur

  • weryfikacja wpisów do KRD

  • weryfikacja wpisów do MSiG

Nasze wymagania

  • status studenta

  • komunikatywność i asertywność

  • umiejętność rozwiązywania problemów

  • umiejętność profesjonalnej obsługi klienta oraz wysoką kulturę osobistą

  • biegłą znajomość pakietu MS Office lub środowiska Google

  • doskonałą organizację pracy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (min. B1)

  • dostępność min. 30h w tygodniu

To oferujemy

  • Płatny 6 miesięczny staż (umowa zlecenie) z możliwością przedłużenia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Elastyczny czas pracy dostosowany do planu zajęć na uczelni

  • Możliwość pracy częściowo zdalnej

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze w międzynarodowej organizacji

  • Możliwość zdobywania wiedzy i praktycznych umiejętności od doświadczonych ekspertów w zakresie Zarządzania Należnościami i Windykacji

  • Możliwość częściowej pracy w trybie Home Office

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Jesteśmy obecni w 78 krajach i zatrudniamy około 64 500 pracowników, łącząc globalne doświadczenia z uwzględnieniem lokalnej specyfiki dla ponad 3,8 miliona swoich klientów i pacjentów. Ofertę kierujemy do klientów biznesowych z branż takich, jak hutnictwo, spawalnictwo, elektronika, motoryzacja, chemiczny, spożywczy i medyczny.

Przewiń do profilu firmy