Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Staż w dziale Zobowiązań - Phinia, Inc.

BorgWarner Mobility Poland

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Wielicka 28/b

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Indeksowanie faktur zakupowych (OCR)

  • Analiza i dostarczanie informacji księgowych do dokumentów

  • Analiza dokumentów pod kątem poprawności wystawienia

  • Rozwiązywanie problemów z niepoprawnymi fakturami dostarczonymi przez dostawców

  • Księgowanie faktur w systemie SAP

  • Komunikacja z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • Wsparcie innych działań w dziale zobowiązań

Nasze wymagania

  • Status studenta – kierunek z obszaru finansów / rachunkowości / ekonomii

  • Dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i w mowie

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu pakietu MS Office, zwłaszcza Excel

  • Umiejętność szybkiego przetwarzania danych i silna orientacja na detale

  • Zdolności komunikacyjne i organizacyjne

  • Silne zdolności analityczne oraz zdolności do rozwiązywania problemów

  • Dostępność w wymiarze minimum 30 - 40 godzin tygodniowo

To oferujemy

  • Płatny staż przez 3 miesięce, z możliwością przedłużenia

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy między: 7:00, a 9:00

  • Własne biurko, komputer i sprzęt niezbędny do samodzielnej pracy

  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w uznanej na świecie firmie w strukturze GBS

  • Pracę w międzynarodowym środowisku z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

PHINIA: Combustion-Technology Leader

BorgWarner’s Fuel Systems and Aftermarket business PHINIA is intended to separate from BorgWarner in late 2023.

PHINIA will be a product leader in fuel systems and aftermarket distribution with balanced and synergistic exposure among Commercial Vehicle (CV), Light Vehicle (LV) and Aftermarket end markets, with embedded relationships with global OEMs and a focus on the global vehicle parc.

As well as being an industry leader in combustion technologies and chassis systems PHINIA will also be driving the transition to green fuels and hydrogen combustion by developing effective solutions to decarbonize the future of transportation.

Przewiń do profilu firmy