Oferta pracy

Staż w Globalnym Dziale Rekrutacji

ZF GroupO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Praca w międzynarodowym zespole rekruterów;

  • Poszukiwanie specjalistów w Polsce i za granicą, korzystając z różnych narzędzi sourcingowych oraz platform społecznościowych;

  • Analizowanie efektów prowadzonych działań rekrutacyjnych;

  • Wspieranie Rekruterów w bieżących zadaniach.

Nasze wymagania

  • Chcesz poznać tajniki skutecznej rekrutacji;

  • Social media nie mają przed Tobą tajemnic;

  • Lubisz pracować w zespole, a zespół lubi pracować z Tobą 😉;

  • Komunikujesz się w języku angielskim (nie tylko na wakacjach);

  • Kończysz lub skończyłeś/aś już studia i jesteś dyspozycyjny do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy.

Mile widziane

  • znajomość innych języków obcych, np. niemieckiego, czeskiego, słowackiego, węgierskiego, serbskiego, rosyjskiego lub rumuńskiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Wsparcie i szkolenia na każdym etapie wdrożenia;

  • Możliwość korzystania z najbardziej zaawansowanych narzędzi i systemów;

  • Pakiet dodatkowych benefitów;

  • Możliwość pracy zdalnej w czasie pandemii (po zakończonej pandemii praca w systemie hybrydowym);

  • Miejsce w przytulnym biurze oraz dobrą kawę 😊

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne