Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż w Logstor

  • Zabrze, śląskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 09.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur preizolowanych dla ciepłownictwa. W Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników w czterech zakładach produkcyjnych. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność i oczekujemy kreatywności.

    Staż w LOGSTOR

    Miejsce pracy: Zabrze

    Poszukujemy kandydatów na płatny Staż:

    • W Dziale Transportu, gdzie Twoimi zadaniami będą:
      • organizowanie transportu - planowanie tras wysyłkowych
      • przygotowanie zamówień oraz dokumentacji transportowej w systemie SAP
      • sporządzanie zamówień transportowych na platformach logistycznych
      • współpraca z firmami transportowymi / spedycyjnymi / kurierskimi
      • współpraca z działem magazynu, produkcji i zaopatrzenia
      • dbanie o wysoką jakość i terminowość wykonania zleconych usług transportowych
      • weryfikacja kosztów transportu i sposobu pakowania
    • W Dziale Zakupów, gdzie Twoimi zadaniami będą:
      • administrowanie danymi zakupowymi w systemie SAP
      • identyfikowanie i analizowanie rynku dostawców
      • wsparcie procesu selekcji dostawców poprzez negocjowanie warunków cenowych, dostaw czy płatności
      • aktualizowanie danych w zamówieniach zakupowych oraz umowach z dostawcami
      • przygotowywanie raportów oraz analiz

    To właśnie Ciebie szukamy jeśli:

    • chcesz dobrze zacząć swoją karierę lub chcesz zmienić swoją dotychczasową ścieżkę zawodową
    • posiadasz wykształcenie wyższe lub studiujesz – preferujemy kierunek: Logistyka
    • komunikujesz się w języku angielskim
    • swobodnie pracujesz na programach komputerowych MS Office – szczególnie w Excel’u
    • lubisz nawiązywać nowe relacje z ludźmi
    • samodzielność oraz dynamizm w działaniu to właśnie Twoje cechy
    • chcesz z nami pracować min. 4 dni w tygodniu (oczywiście od poniedziałku do piątku)
    • jeżeli już kiedyś pracowałeś/-aś z systemem SAP powiedz nam o tym, to będzie Twoim dodatkowym atutem ;)

    Dołączając do nas otrzymasz:

    • płatny staż w oparciu o umowę zlecenie
    • szansę na stałe zatrudnienie po zakończeniu stażu
    • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie
    • pracę w międzynarodowym środowisku z ludźmi, którzy cenią profesjonalizm oraz zaangażowanie
    • pełne wdrożenie do pracy (pakiet szkoleń)

    Prosimy o dodanie klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

    www.logstor.com