Oferta pracy

Staż w Obsłudze Prawnej

innogy Polska S.A.O firmie

innogy Polska S.A.

Wybrzeże Kościuszkowskie 41

Warszawa

innogy Polska należy do największych koncernów energetycznych w Europie. Zajmujemy się sprzedażą energii odnawialnej, elektroenergetycznej, gazowej infrastruktury sieciowej, oraz carsharingu. W Polsce działamy głownie na terenie Warszawy, obsługując blisko milion Klientów!

Sprawdź, jakie zadania mamy dla Ciebie:

  • zapoznanie się z regulacjami prawnymi obowiązującymi w Spółce i wsparcie pracy prawników
  • analiza przepisów, orzecznictwa i stanowisk doktryny w zakresie różnych obszarów prawnych
  • przygotowywanie projektów pism procesowych z uwzględnieniem tematyki prawa nieruchomości i prawa energetycznego
  • przygotowywanie projektów opinii, informacji prawnych dla potrzeb jednostek organizacyjnych Spółki
  • opiniowanie zmian w wewnętrznych dokumentach spółki (umowy, procedury)
  • udział w sprawach sądowych w roli obserwatora
  • wsparcie zespołu w zadaniach administracyjnych

Kogo szukamy? Osoby, która:

  • jest absolwentem Wydziału Prawa lub Student/ka 4/5 roku studiów magisterskich kierunek Prawo
  • posiada umiejętność analizowania sytuacji i wyciągania wniosków
  • sprawnie porusza się w środowisku MS Office
  • zna język angielski na dobrym poziomie w mowie i w piśmie (będziesz pracować z dokumentami w tym języku)

Mile widziane:

  • doświadczenie w przygotowaniu opinii prawnych lub pism sądowych
  • znajomość prawa energetycznego

#To jasne, że dla Ciebie mamy

  • Płatny staż, na okres 9 miesięcy
  • Umowę zlecenie
  • Wsparcie Opiekuna
  • Staż w formie hybrydowej – część zadań będziesz wykonywać zdalnie, a część w biurze

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy