Oferta pracy

Staż w Obszarze Badań Klinicznych

GRUPA NEUCA

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Dowiesz się jak:

- sprawnie koordynować wizyty pacjentów w ośrodkach,

- efektywnie komunikować się z lekarzami i monitorami badań klinicznych,

- współpracować ze zróżnicowanym zespołem projektowym,

- zgodnie ze standardem pilnować obiegu dokumentów (w tym wprowadzanie danych),

- brać udział w procesach usprawniających pracę ośrodka.

Nasze wymagania

To będzie udany debiut w badaniach klinicznych, jeśli:

- jesteś absolwentem lub studentem ostatnich lat kierunków medycznych/przyrodniczych/life-science lub podobnych i zależy Ci na pracy przy tworzeniu nowoczesnych terapii dla pacjentów,

- masz podstawową wiedzę z zakresu badań klinicznych (być może posiadasz już certyfikat GCP?), wiesz jakie są fazy badania i chciałbyś dowiedzieć się dużo więcej,

- swobodna rozmowa i korespondencja  w języku angielskim to dla Ciebie przyjemność i chciałbyś wykorzystywać tę umiejętność od pierwszych tygodni pracy,

- lubisz uczyć się nowych rzeczy i będziesz gotowa/gotowy na niezliczoną ilość informacji, poznanie wielu nowych osób i odpowiedzialną pracę nad własnymi projektami,

- do swoich obowiązków podchodzisz zawsze z wytrwałością i zaangażowaniem,

- już zauważyłeś w swoich poprzednich doświadczeniach uczelnianych i zawodowych jak ważna jest komunikacja i przywiązujesz wagę do uważnego słuchania współpracowników, formy i treści komunikatów, jakie przygotowujesz oraz ważny jest dla Ciebie szacunek i atmosfera w zespole,

- umiesz wykorzystywać zdolności analityczne i potrafisz z danych w EXCEL-owych tabelkach odczytać ważne informacje.

To oferujemy

Dołączając do nas będziesz:

- współpracował z nami na podstawie umowy zlecenie,

- miał okazję zdobyć doświadczenie w koordynowaniu badań klinicznych,

- miał możliwość rozwoju w obszarze badań klinicznych oraz zyskasz wiedzę teoretyczną i praktyczną – 2w1 :)

GRUPA NEUCA

Prowadzimy największą w Polsce sieć ośrodków badań klinicznych. Działamy na skalę międzynarodową. Dzięki temu stawiamy przed pracownikami nowe wyzwania, zapewniając im ciągły rozwój.

Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do jednego z naszych Ośrodków Badań Klinicznych.

Przewiń do profilu firmy