Oferta pracy

Staż w Obszarze Ciągłego Doskonalenia

Hochland Polska Sp. z o.o.

  • Okrężna 2, Kaźmierz (pow. szamotulski)
    Kaźmierz (pow. szamotulski), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Okrężna 2

Kaźmierz (pow. szamotulski)

Twój zakres obowiązków

  • Swój staż rozpoczniesz w obszarze Produkcji serów i poza towarzyszeniem nam w codziennych aktywnościach, będziesz pracować nad przygotowaniem opisu procesu produkcyjnego, analizie wąskich gardeł i programem usprawnień. Będziesz miał możliwość poznania technologii produkcji serów, aspektów bezpieczeństwa żywności i kontroli jakościowej naszych produktów. Poznasz nasze standardy bezpiecznej pracy i weźmiesz udział w pracy nad konceptem ergonomicznego stanowiska operatorskiego.

  • Kolejny krok to obszar Techniki. Poza bezpośrednim udziałem w przeprowadzeniu zakupu inwestycyjnego, poznasz też nasz dział utrzymania ruchu w akcji. Zobaczysz, jak działamy pracując nad awariami i realizując planowe przeglądy. Będziesz nam towarzyszył w realizacji programu bezpieczeństwa energetycznego. I zawsze, na każdym etapie, będziemy liczyć na Twoje świeże spojrzenie i pomysły!

  • Obszar docelowy to Ciągłe Doskonalenie. To Twój finał, gdzie w pełni wykorzystasz zdobytą wiedzę. Zaprosimy Cię do przeglądu mapy regularnych spotkań w fabryce i pracę nad budową nowego drzewa KPI. Twoim finałowym projektem będzie opracowanie programu redukcji strat produkcyjnych na wybranej linii. Brzmi pysznie, prawda?

Podział czasu pracy
25%

Obszar Produkcji

25%

Obszar Techniki

50%

Obszar Ciągłego Doskonalenia

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem/studentką ostatniego roku studiów lub absolwentem/absolwentką szkoły wyższej – preferowane kierunki: ekonomiczne, rolnicze (technologia żywienia), techniczne (np. zarządzanie produkcją).

  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

  • Potrafisz organizować własną pracę, a ponadto cechuje Cię dokładność i sumienność.

  • Masz chęci do nauki i poznawania nowych rzeczy (narzędzi).

  • Potrafisz korzystać z narzędzi MS Office.

  • Charakteryzujesz się postawą proaktywną i kreatywnością, a kontakt z drugą osobą nie stanowi dla Ciebie problemu.

  • Posiadasz umiejętność pracy w zespole.

  • Masz podstawową znajomość zagadnień LEAN.

To oferujemy

  • Pyszny Start to program stażowy Hochland Polska, który da Ci możliwość rozpoczęcia Twojej ścieżki kariery zawodowej od poznania otoczenia i obszarów powiązanych z docelowym działem. Dzięki temu zyskasz pełniejszy obraz funkcjonowania organizacji, co pozwoli Ci lepiej zrozumieć zadania w docelowym zespole. Pyszny Start w Zakładzie Produkcyjnym Kaźmierz to możliwość rozwoju pod okiem świetnych fachowców oraz szansa na realizację wielu projektów ważnych dla naszej organizacji.

  • Poznanie specyfiki pracy dwóch obszarów powiązanych (Produkcja, Technika), przed dołączeniem do docelowego obszaru, jakim jest Ciągłe doskonalenie procesów.

  • Umowę o Pracę na czas określony - 12 miesięcy.

  • W każdym z obszarów otrzymasz wsparcie opiekuna, który wesprze Cię we wdrożeniu i realizacji zadań.

  • Będziesz mógł wziąć udział w wewnętrznym programie stażowym korzystając ze szkoleń i doświadczenia Pracowników innych działów firmy.

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • udział w zyskach Grupy Hochland

  • platforma kafeteryjna Sodexo

  • dofinansowanie posiłków w pracy

  • program nagradzania i doceniania pracowników

Jesteśmy jednym z największych europejskich producentów sera. Oferujemy szeroką gamę innowacyjnych produktów: serów topionych, twarogowych i dojrzewających. W Polsce produkujemy je w dwóch zakładach: w Kaźmierzu (k/Poznania), gdzie mieści się centrala firmy oraz w Węgrowie (k/Siedlec). Mamy też nowe biuro w Poznaniu, gdzie mieści się większość funkcji administracyjnych. By codziennie dostarczać niezmiennie najwyższą jakość, stale rozwijamy się i uczymy, a nasza struktura żywo reaguje na potrzeby biznesu i rynku.

Przewiń do profilu firmy