Oferta pracy

Staż w obszarze hurtowni danych

mBankO firmie

3 300 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie rozwiązań informatycznych

  • szukanie sposobów zaspokojenia potrzeb biznesowych klientów wewnętrznych

  • zwiedzanie czeluści hurtowni danych

  • udział w pracach programistycznych i analitycznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub status studenta ostatnich lat (informatyka i pokrewne)

  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z bazami danych (struktura baz, SQL)

  • dociekliwość i ciekawość

  • motywację do nauki i samodoskonalenia

  • gotowość do pracy w różnorodnych zespołach

To oferujemy

  • nauczysz się korzystać z dużej hurtowni danych

  • nauczysz się wykorzystywać różne technologie przetwarzania danych (PL/SQL, SAS, Informatica PowerCenter, PowerBI, Qlik, APEX)

  • nauczysz się pracy w zespole z użyciem zwinnych metodyk

  • nauczysz się zbierać wymagania od naszych klientów wewnętrznych

  • nauczysz się tłumaczyć język biznesowy na rozwiązania informatyczne

  • Benefity

  • wsparcie mentora

  • dostęp do bazy książek i wiedzy, m.in. LinkedIn Learning

  • co miesiąc zbiór szkoleń i warsztatów

  • wewnętrzny rynek pracy

  • dostosowanie do Twojego planu zajęć

  • 2 dodatkowe dni urlopu

  • networking z ekspertami mBank

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji
1

Zapoznamy się z Twoim CV i zadzwonimy

2

Wykonasz testy rekrutacyjne

3

Spotkamy się

4

Damy znać, jak Ci poszło

mBank

mBank to przede wszystkim ludzie, których łączy współpraca zorientowana na zrozumienie i celne odpowiadanie na potrzeby klientów oraz odpowiedzialność za ich zadowolenie.

Od lat mBank jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Dziś wyznaczamy standardy rozwoju bankowości mobilnej i internetowej. Jesteśmy wszędzie, nasza flaga dotarła nawet na ośmiotysięcznik Makalu w Himalajach 😉

Zastanawiasz się, jaka praca będzie dla Ciebie najlepsza?

Pamiętaj, że niezależnie od tego, czy właśnie kończysz naukę, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, z nami możesz robić to co Cię interesuje, rozwijać swoje umiejętności i dobrze czuć się w pracy – jesteśmy dla Ciebie.

Tworzymy najbardziej przyjazny i nowoczesny bank w Polsce. Jesteśmy na rynku od 30 lat, mamy już 5,4 mln klientów detalicznych. Zatrudniamy prawie 8 tysięcy osób. Pomyśl, ile ciekawych osób możesz poznać i jak wiele nauczyć się pracując z nami.

Przewiń do profilu firmy