Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż w obszarze produkcji

  • Krajenka, wielkopolskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 23.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy kapitałowej oraz jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk produkujących materace w Europie. Naszym głównym klientem jest sieć sklepów IKEA.

    Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy Krajenka

    Zadania na stanowisku:

    • Optymalizacja i standaryzacja technik pracy, poprawianie ergonomii pracy;
    • Wsparcie we wdrożeniu narzędzi Lean Manufacturing;
    • Kontrola czasów normatywnych, czasów cyklu, wydajności wytwarzania;
    • Prowadzenie dokumentacji procesu pod kontem jakości i ergonomii, tworzenie, aktualizacja oraz nadzór nad instrukcjami/ manualami;
    • Wsparcie administrowania programem klasy ERP /MES w obszarze produkcji materaców (przygotowywanie raportów, analiz, itp. w zależności od potrzeby).

    Dlaczego warto do nas dołączyć:

    • Poznasz od środka, jak funkcjonuje nowoczesna firma produkcyjna;
    • Zdobędziesz praktyczną wiedzę i umiejętności pod okiem doświadczonych specjalistów;
    • Zdobędziesz wiedzę niezbędną do zarządzania projektami międzywydziałowymi;
    • Nie pozwolimy Tobie na nudę i przysłowiowe parzenie kawy.

    • Jesteś studentem lub świeżo upieczonym absolwentem studiów wyższych: zarządzanie produkcją, inżynieria produkcji lub pokrewne;
    • Chcesz owocnie spędzić wakacje i zdobyć bezcenne doświadczenie zawodowe;
    • Lubisz pracować zespołowo;
    • Jesteś gotów podjąć wyzwanie i na własnej skórze przekonać jak wiele korzyści daje staż w rozwijającej się, innowacyjnej firmie produkcyjnej;
    • Znasz pakiet Office (w szczególności program Excel);
    • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

    Zapraszamy do udziału w płatnym stażu wakacyjnym w Ikano Industry, trwającym od lipca do końca września. Gwarantujemy opiekę doświadczonych specjalistów i możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

    Dołącz do nas już teraz – znajdźmy razem lepszą drogę!

    Na zgłoszenia czekamy do 30.05.2018r. Prosimy o dołączenie klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Ikano Industry SP.
    z o.o. z siedzibą w: Ul. Magazynowa 4, 64-610 Rogoźno, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.” Administratorem danych osobowych jest Ikano Industry SP. z o.o. z siedzibą w: Ul. Magazynowa 4, 64-610 Rogoźno. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy,
    a w przypadku wyrażenia przez Ciebie wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Twojej wyraźnej zgody.