Staż w Pionie Klientów Strategicznych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 05.06.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 05.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwe, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

    Twoje zadania:

    • Przygotowanie ratingów klientów
    • Przygotowanie prostych analiz klientów i rynku
    • Pomoc współpracownikom w realizacji ich codziennych zadań
    • Wsparcie w przygotowaniu materiałów sprzedażowych
    • Praca ze sprawozdaniami finansowymi dużych spółek

    Nasze oczekiwania:

    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office szczególnie Excel i Power Point
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
    • Dobra organizacja pracy, samodzielność, kreatywność i komunikatywność
    • Umiejętności analityczne

    Mile widziane:

    • Zainteresowanie ecommerce
    • Umiejętność kręcenia i montowania krótkich filmów komórką oraz obsługa programów graficznych
    • Znajomość podstaw analizy finansowej
    Oferujemy Ci:
    Umowę zlecenie na okres
    od 2 do 9 miesięcy
    Pracę w nowoczesnej
    firmie technologicznej
    Konkurencyjne
    wynagrodzenie
    Certyfikat
    Stażu z Lwem
    Cele rozwojowe
    i wsparcie mentora
    Elastyczne
    godziny pracy