Oferta pracy

Staż w programie „Fan Digitalizacji”

Santander Bank Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Zostań Fanem Digitalizacji

Jeśli jesteś fanem technologii, z zapartym tchem czytasz wszystko, co dotyczy digitalizacji i do tego potrafisz mówić o swoich zainteresowaniach tak, aby inni zrozumieli - dołącz do grupy Fanów Digitalizacji w Santander Bank Polska! To doskonała okazja, by przekuć swoją pasję w konkretne doświadczenie. Dzięki Tobie Klienci będą mogli w pełni korzystać z naszych cyfrowych usług, a Ty rozwiniesz swoje kompetencje i zyskasz szansę na stałą pracę w jednym z największych banków w Polsce.

W jakich obszarach rozwiniesz skrzydła?

• pomoc Klientom w wykorzystaniu potencjału technologii cyfrowej

• wsparcie Klientów w strefie samoobsługowej

• edukacja Klientów w zakresie zdalnego bankowania

Nasze wymagania

Kim jest Fan Digitalizacji? To osoba, która:

• dobrze czuje się w świecie technologii

• chętnie pozna produkty bankowe takie jak aplikacje mobilne i usługi elektroniczne

• jest komunikatywna i potrafi przekazywać swoją wiedzę

• podchodzi z życzliwością wobec pytań i problemów Klientów

• potrafi znaleźć z nimi wspólny język

• lubi pomagać innym

To oferujemy

  • płatny staż w jednym z największych banków w Polsce

  • pracę w świetnym, wspierającym się zespole

  • możliwość zdobycia praktycznej wiedzy

  • cenne zawodowe doświadczenie

  • możliwość zatrudnienia na umowę o pracę po zakończonym stażu