Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Staż w R&D (Dział Mechaniczny lub Laboratorium)

Valeo Lighting Systems

  • Trzebinia

    Trzebinia, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • W Laboratorium: Wsparcie Inżyniera ds. Walidacji Systemu w codziennych zadaniach; Wsparcie laboratorium w analizach i pomiarach; Współpraca z Liderem walidacji oraz Inżynierem Systemu; Przygotowywanie scenariuszy testowych dla testów manualnych i automatycznych; Przygotowanie układu pomiarowego i dostosowanie płytek PCB do testów; Przeprowadzanie testów i raportowanie wyników.

  • W Dziale Mechanicznym: Wsparcie zespołu R&D w zakresie prac inżynierskich i pomiarowo-badawczych; Wsparcie dla inżynierów produktu i inżynierów mechaników; Budowa i składanie prototypów, pomiary prototypów; Modyfikacja lamp prototypowych, przygotowanie lamp i składanie stanowisk pomiarowych do pomiarów; Tworzenie zamówień, obsługa dostawcow prototypowych, logistyka; Druk 3D.

Nasze wymagania

  • Status studenta / absolwenta (Elektronika, Elektrotechnika, Mechatronika, Automatyka i Robotyka lub pokrewne kierunki);

  • Ogólna wiedza inżynierska z zakresu: układy elektroniczne, programowanie, metrologia elektryczna;

  • Praktyczna znajomość technik pomiarowych;

  • Dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu;

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;

  • Bardzo dobra znajomość MS Office.

  • Umiejętność lutowania układów elektronicznych z komponentami SMD jest dodatkową zaletą;

  • Wiedza na temat protokołów komunikacji w samochodzie (CAN/LIN/FlexRay) jest dodatkową zaletą;

  • Znajomość środowiska CANoe/CANalyzer jest dodatkową zaletą.

To oferujemy

  • 12 - miesięczny płatny staż z umową o pracę już od pierwszego dnia;

  • Comiesięczną premię za wyniki zespołowe, premię wakacyjną oraz świąteczną;

  • Staż w międzynarodowej firmie produkcyjnej i możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych w sektorze automotive;

  • Dostęp do narzędzi stosowanych w globalnej organizacji nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Ubezpieczenie na życie i zdrowie;

  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover;

  • Kafeterię benefitów (w tym m.in. kartę Multisport);

  • Stołówka na terenie zakładu;

  • Flexible hours (tj. elastyczne godziny rozpoczęcia pracy między 07:00 a 09:00);

  • Możliwość połączenia pracy ze studiami;

  • Kompleksowy program wdrożeniowy i szkolenia stanowiskowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Valeo

Grupa Valeo jest wiodącym dostawcą motoryzacyjnym i partnerem dla producentów samochodów na całym świecie. Grupa dostarcza i dystrybuuje części do samochodów i niezależnych operatorów rynku części zamiennych. Jako firma technologiczna projektujemy innowacyjne rozwiązania dla inteligentnej mobilności, ze szczególnym naciskiem na intuicyjną jazdę, ograniczenie emisji CO₂ i innych gazów cieplarnianych oraz promowanie rozwoju autonomicznej jazdy.

Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia w Chrzanowie wytwarza lampy tylne i przednie do samochodów osobowych przy zastosowaniu zaawansowanych technologii metalizacji, montażu oraz wtrysku tworzyw sztucznych. Ponadto zakład posiada w pełni wyposażone laboratorium pomiarowe z unikatowym tunelem do badań fotometrycznych. W związku z rozwojem nowych projektów, w Chrzanowie zostało otwarte nowoczesne Development Center, które skupiać się będzie na projektowaniu oraz produkcji innowacyjnych systemów oświetleniowych dedykowanych samochodom osobowym.

Przewiń do profilu firmy