Oferta pracy

Staż w Redakcji

Wirtualna Polska Media S.A.O firmie

  • Żwirki i Wigury 16, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta

Wirtualna Polska Media S.A.

Żwirki i Wigury 16

Warszawa

Twój zakres obowiązków

...a raczej oczekiwania wobec Ciebie ;)

• Głowa pełna pomysłów na niebanalne i ważne społecznie tematy.

• „Lekkie pióro”.

• Zainteresowanie bieżącymi wydarzeniami z kraju i świata, tematyką biznesową, sportową, technologiami, motoryzacją lub światem rozrywki i kultury (nie musisz interesować się wszystkim jednocześnie). ;))

• Chęć rozwoju umiejętności w zakresie montażu materiałów video, reportaży, wywiadów, tworzenia scenariuszy.

• Musisz czuć internetowe trendy i wiedzieć, jak z nich korzystać.

Nasze wymagania

Podczas praktyk:

• Zdobędziesz praktyczne doświadczenie pod okiem ekspertów.

• Zobaczysz jak wygląda praca w największym polskim portalu internetowym.

• Poznasz inspirujących ludzi.

• Nauczysz się jak robić profesjonalny research mediów oraz jak tworzyć angażujące i efektywne treści (teksty, wideo, relacje live).

• Poznasz narzędzia do wydawania i publikacji treści w internecie.

To oferujemy

  • Płatny staż na okres min. 2-3 miesięcy.

  • Elastyczne godziny współpracy.

  • Możliwość otrzymania oferty pracy po zakończeniu stażu.

  • Udział w innowacyjnych projektach.

  • Rozwój w Pionie Wydawniczym pod okiem doświadczonych specjalistów gotowych do dzielenia się swoją wiedzą.

  • Pakiet szkoleń przygotowany specjalnie dla Ciebie.

  • Kulturę organizacyjną nastawioną na współpracę- możesz liczyć na nasze wsparcie i zaangażowanie w procesie wdrożenia oraz podczas realizacji zadań.

  • Staż odbywa się głównie w formie zdalnej, ale zadbamy o to, żebyś od pierwszych dni poczuł się jak część zespołu. :)

  • Dołącz na płatny staż do Wirtualnej Polski i zobacz jak pracuje się w jednej z największych spółek w branży mediowej!

Wirtualna Polska Media poszukuje pasjonatów Internetu, osób które pragną zdobywać nowe umiejętności w największym polskim portalu. Stawiamy na komunikatywność, zaangażowanie i chęć rozwoju. Ważniejsze, niż doświadczenie zawodowe są dla nas: pasja, umiejętności i motywacja do pracy. Tworzymy zgraną ekipę młodych, pełnych pomysłów ludzi. Dla nas ważna jest nie tylko wiedza i umiejętności, ale także poczucie humoru i zdrowy rozsądek :)

Przewiń do profilu firmy