Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Staż w Regionalnym Centrum Wsparcia Klienta

Roche DiagnosticsO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Obecnie poszukujemy osoby chętnej do dołączenia do zespołu Molecular Solutions.

  • Zadaniem stażysty będzie odpowiadanie na zapytania klientów, telefonicznie (język polski) jak też zdalne rozwiązywanie zgłoszonych problemów.

  • Stażysta będzie miał okazję poznać procedury obowiązujące w firmie, nauczyć się obsługi wybranych diagnostycznych systemów laboratoryjnych, schematów i zasad wykonywania oznaczeń oraz możliwość zdobycia podstawowej wiedzy technicznej umożliwiającej wsparcie techniczne dla klientów korzystających z wybranych analizatorów.

Nasze wymagania

  • Jesteś zainteresowany tematyką systemów, urządzeń oraz badań laboratoryjnych/ studia medyczne, biotechnologiczne, biologiczne, chemiczne, inżynierskie lub pokrewne preferowane

  • Nie boisz się zadań z dziedziny IT- zdalne połączenie z laboratorium

  • Jesteś dostępny min 2/3 dni w tygodniu (preferencyjnie cały tydzień)

  • Znasz angielski na poziomie min B1

  • Szybko się uczysz i masz motywację do nauki

  • Jesteś osobą komunikatywną

To oferujemy

  • Szkolenia z obsługi systemów diagnostycznych firmy Roche

  • Możliwość ukończenia wymaganych staży studenckich/pracy dyplomowej

  • Program szkoleń i wsparcie mentora

  • Pracę w międzynarodowym środowisku (Dział RCSC udziela wsparcia 6 krajom PL, RU, LT, LV, CZ, SK, HU

Roche Diagnostics

We believe it’s urgent to deliver medical solutions right now – even as we develop innovations for the future. We are passionate about transforming patients’ lives. We are courageous in both decision and action. And we believe that good business means a better world.

That is why we come to work each day. We commit ourselves to scientific rigor, unassailable ethics, and access to medical innovations for all. We do this today to build a better tomorrow.

We are proud of who we are, what we do, and how we do it. We are many, working as one across functions, across companies, and across the world.

We are Roche.

Przewiń do profilu firmy

Warunki współpracy:

  • Umowa zlecenie

  • Praca w biurze w Warszawie