Staż w Shared Service Center (Księgowość) ze znajomością języka angielskiego

Wavin Shared Services sp. z o.o.

Pastelowa 2

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiadanie na mailowe i telefoniczne zapytania dostawców dotyczące statusu faktur (w języku angielskim)

  • Weryfikację poprawności automatycznego zaczytania danych w dokumentach księgowych

  • Księgowanie dokumentów zgodnie z procedurami

  • Wykonywanie kontroli wewnętrznych zgodnie z procedurami

  • Przygotowanie rozliczeń z dostawcami

  • Udział w procesie tworzenia nowych dostawców i aktualizacji danych istniejących dostawców

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Wykształcenie humanistyczne/ekonomiczne: 2-3 rok studiów licencjackich, studiów magisterskich

  • Umiejętność analitycznego myślenia, sumienność oraz dobrą komunikację

  • Dobra znajomość programów MS Office

  • Dyspozycyjność min 3 miesiące (min 35 godzin tygodniowo)

To oferujemy

  • Płatny staż

  • Szkolenia wprowadzające, ułatwiające rozpoczęcie praktyk

  • Zdobycie doświadczenia w SSC oraz międzynarodowym środowisku

  • Ciekawą praktykę, pełna nowych wyzwań

  • Miłą, koleżeńską atmosferę

  • Udział w szkoleniach wewnętrznych

  • Po zakończeniu praktyk referencje

  • Elastyczne godziny odbywania praktyk

Etapy rekrutacji
1

Online Application

2

Initial phone interview

3

Face to face interview

4

Final decision and feedback

Wavin Shared Services Ltd. (WSS) has been providing accounting, reporting, IT business application, master data, procurement, compliance, internal audit, 2D&3D technical designing services around Europe for Wavin companies since 2013

Wavin Shared Services Ltd. is part of Orbia which is known for operational excellence, relentless innovation and a result-driven culture. Orbia is a purpose-led company, passionate about the challenges that define how people will live and thrive tomorrow. We hold a big vision to combine the strengths of our businesses so we can collectively add up to something greater. Because big, systemic issues require strategic, collaborative, and human-centered solutions that are difficult for any one company to tackle alone

More details about Wavin Shared Services can be found at https://wavinssc.com/

Jeżeli jesteś zainteresowany stażem w zespole energicznych, nastawionych na wyzwania i ciągły rozwój pracowników, aplikuj na stanowisko, nie musisz być księgowym ani mieć wiedzy księgowej, spróbuj

Przewiń do profilu firmy