Oferta pracy

Staż w Supply Chain

Alstom Konstal S.A. Oddział Warszawa

Kozia Górka 9

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie zamówień, koordynacja dostaw oraz raportów dla działu Łańcucha Dostaw,

  • Wsparcie planisty w zakresie zabezpieczania komponentów do produkcji,

  • Administrowanie dokumentacją (wysyłanie zamówień/archiwizacja zamówień),

  • Bieżące prace organizacyjne – przygotowanie wydruków, wskaźników na tablice informacyjne, rozliczanie faktur,

  • Wsparcie dla działu w kontaktach z dostawcami z całej Europy.

Nasze wymagania

  • Student 4/5 roku lub absolwent na kierunku Ekonomia/Logistyka/Transport,

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z dostawcami,

  • Obsługa komputera – Excel (przygotowanie raportów, tabele przestawne),

  • Mile widziana znajomość systemu SAP,

  • Analityczny umysł , sumienność, dokładność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • Możliwość odbycia płatnego 8-miesięcznego stażu w międzynarodowym środowisku pracy,

  • Zdobycie cennego doświadczenia,

  • Przyjazną atmosferę.

ALSTOM – zatrudniając 34 500 pracowników w 60 krajach świata - oprócz superszybkich pociągów TGV/AGV i Pendolino oferuje także nowoczesne tramwaje, składy metra oraz pociągi dla linii podmiejskich i regionalnych, jak również systemy sygnalizacji i sterowania dla kolejnictwa.

ALSTOM w Polsce

Chorzów - Produkcja wagonów metra oraz tramwajów nowej generacji

Warszawa – Serwis oraz utrzymanie pociągów dużych prędkości dla projektu Pendolino

Warszawa – Biuro Regionalne – Marketing i Sprzedaż

Przewiń do profilu firmy