Staż w Zespole Doskonalenia Procesów i Procedur

Adamed Pharma S.A. O firmie

Adamed Pharma S.A.

Mariana Adamkiewicza 6A

Pieńków (pow. nowodworski)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie prac związanych z optymalizowaniem procesów i procedur funkcjonujących w firmie poprzez mapowanie, modelowanie i usprawnianie procesów biznesowych,

  • Zarządzanie Bazą Procedur,

  • Wdrażanie i publikowanie procedur w Polsce oraz we wszystkich przedstawicielstwach i spółkach zagranicznych,

  • Dbanie o dalszy rozwój i utrzymanie funkcjonujących w organizacji narzędzi, takich jak: Baza Procedur, Platforma Kaizen, Generator map procesów, SOP, RACI oraz tworzenie nowych narzędzi.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Szukamy studentów ostatnich lat studiów lub będących tuż po studiach,

  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin,

  • Otwartość i innowacyjność.

To oferujemy

Uzyskasz możliwość zapoznania się z procedurami obowiązującymi w firmie farmaceutycznej. Będziesz wspierać prace związane z optymalizowaniem procesów i procedur funkcjonujących w firmie farmaceutycznej poprzez mapowanie, modelowanie i usprawnianie procesów biznesowych oraz efektywne zarządzanie bazą procedur i regulacji wewnętrznych non-GMP.

Tak się u nas pracuje