Oferta pracy

Staż w Zespole eventów i konferencji

Oriflame Poland Sp. z o. o.O firmie

  • Wołoska 22, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Oriflame Poland Sp. z o. o.

Wołoska 22

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie zespołu konferencji w codziennej pracy, m.in.:

  • przygotowanie prezentacji PowerPoint

  • prowadzenie ankiet

  • wsparcie techniczne i organizacyjne spotkań online i offline

  • Codzienna współpraca z 20 europejskimi rynkami, w tym przygotowanie materiałów w lokalnej wersji językowej na wydarzenia

  • Poszukiwanie rozwiązań i pomysłów na spotkania online w celu zaangażowania uczestników, wsparcie techniczne przy organizacji takich spotkań

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami przy produkcji gadżetów promocyjnych

  • Wspieranie tworzenia planów komunikacji podczas organizacji wydarzeń

Nasze wymagania

  • Studia na pokrewnym kierunku (3-5 rok)

  • Dobra znajomość Excel, Zoom, Teams

  • Zaawansowane umiejętności w Power Point, znajomość Keynote będzie wartością dodaną

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętności organizacyjne

  • Szukamy osoby dynamicznej, zmotywowanej i zorientowanej na wyniki ze zdolnościami do pracy w środowisku wielozadaniowym

To oferujemy

  • Płatny staż z umową na minimum 6 miesięcy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Codzienną pracę z językiem angielskim

  • Elastyczne godziny pracy

  • Deputat kosmetyczny

  • Dostęp do szerokiej puli szkoleń wewnętrznych i platformy LinkedIn Learning

Oriflame jest jedną z wiodących i najszybciej rozwijających się firm kosmetycznych sprzedaży bezpośredniej na świecie. Jesteśmy obecni w ponad 60 krajach, w połowie z nich jesteśmy liderem na rynku. Na rynku polskim Oriflame jest obecne od 1991 roku. W związku z dynamicznym rozwojem firmy stale poszukujemy nowych osób do współpracy.

Przewiń do profilu firmy

Czy ta oferta jest dla Ciebie?

Jesteś pozytywnie nastawiony na pracę w zespole, a współpraca z ludźmi sprawia Ci przyjemność? Jeśli tak, nie zastanawiaj się i już teraz prześlij nam swoje CV korzystając z formularza aplikacyjnego.

Stanowisko: Conference Coordinator Intern

Raportuje do: Conference Manager Central Europe

Typ umowy: zlecenie na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

Lokalizacja: Warszawa, ul. Wołoska 22

Data rozpoczęcia: ASAP