Oferta pracy

Staż w Zespole Finansów

ZF CV Systems Poland Sp. z o.o.O firmie

ZF CV Systems Poland Sp. z o.o.

Kwiatkowskiego 2

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja dokumentów finansowych

  • Wsparcie zespołu przy księgowaniu faktur zakupu, sprzedaży

  • Odpowiadanie na zapytania dostawców oraz klientów wewnętrznych i zewnętrznych

  • Wsparcie w wykonywaniu bieżących zadań w przydzielonym obszarze

  • Przygotowywanie danych, uzupełnianie w systemie SAP i raportowanie w MS Excel

Nasze wymagania

  • Jesteś absolwentem lub studentem ostatnich semestrów studiów na kierunku ekonomia, finanse i rachunkowość, controlling

  • Jesteś dyspozycyjny min. 30h w tygodniu, optymalnie 40h

  • Znasz j. angielski na poziomie min. B1/B2 (mile widziany j. niemiecki na poziomie A2/B1)

  • Posiadasz umiejętności analityczne i dobrze znasz MS Excel

To oferujemy

  • Płatny, długoterminowy staż w oparciu o umowę zlecenie (min. 6 miesięcy) w zespołach: zobowiązań, należności, księgi głównej lub controllingu projektowego

  • Cenne doświadczenie zawodowe w międzynarodowej organizacji

  • Merytoryczne wsparcie opiekuna stażu

  • Praca w zgranym i doświadczonym zespole z miłą atmosferą

  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie aplikacji

2

Analiza aplikacji

3

Rozmowa kwalifikacyjna

4

Decyzja

5

Witamy na pokładzie!

W maju 2020 roku dwie wiodące firmy ZF i WABCO połączyły siły, aby dostarczać zintegrowane systemy i usługi dla producentów ciężarówek, autobusów i przyczep oraz właścicieli flot, kształtując w ten sposób transport przyszłości. ZF jest globalną firmą technologiczną, producentem systemów do samochodów osobowych, pojazdów użytkowych i technologii przemysłowych wspierającym rozwój mobilności nowej generacji. WABCO - globalny dostawca technologii poprawiających bezpieczeństwo pojazdów ciężarowych takich jak ABS, ESC, układy pneumatyczne, zawieszenie - stało się teraz częścią ZF Group jako Dywizja Systemów Kontroli Pojazdów Użytkowych. Naszym wspólnym celem jest tworzenie bardziej ekologicznych rozwiązań transportowych oraz realizacja wizji autonomicznej i bezpiecznej jazdy.

Przewiń do profilu firmy