Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Staż w Zespole HR

Bank BPH Spółka AkcyjnaO firmie

Bank BPH Spółka Akcyjna

Jana Pałubickiego 2/4/6

Gdańsk

Bank BPH to wyjątkowe miejsce. Wierzymy, że ludzie są najważniejsi w organizacji. Dzięki nim rozwijamy się i realizujemy cele. Szczególnie staramy się zapewnić pracownikom nieustanny rozwój ich kompetencji. Dbamy o przyjazne i partnerskie relacje w pracy, pozytywną atmosferę i otwartą komunikację.

Aktualnie strategia i model działania Banku BPH skoncentrowane są na obsłudze portfela kredytów hipotecznych i zapewnienie odpowiedniej obsługi klienta, realizowane dzięki zaangażowanym pracownikom.

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • wsparcie procesów rekrutacji i zatrudnienia
  • wsparcie projektów prowadzonych w zespole HR
  • wsparcie w zakresie rozliczania kosztów i administracji kadrowej, w tym także udzielanie odpowiedzi na podstawowe pytania pracowników
  • aktualizacja danych w systemie kadrowym (Workday)
  • wsparcie w realizacji działań rozwojowych
  • tworzenie raportów i prezentacji dotyczących wybranych zagadnień HR

NASZE OCZEKIWANIA:

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i systematyczność
  • zaawansowana znajomość obsługi MS Excel
  • elastyczność i otwartość na zmiany
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prawa pracy będzie dodatkowym atutem

CO OFERUJEMY?

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie wielokrotnie wyróżnianej znakiem HR Najwyższej Jakości
  • pracę w otwartej kulturze, opartej na współpracy, wzajemnym szacunku oraz zaufaniu,
  • możliwość udziału w licznych szkoleniach i działaniach rozwojowych, inicjatywach promujących zdrowy tryb życia oraz wolontariacie
  • owocowe wtorki, kącik z herbatami sezonowymi, biblioteczka z literaturą branżową i nie tylko J
  • atrakcyjny pakiet benefitów, obejmujący ubezpieczenie na życie Generali, prywatną opiekę medyczną Medicover dla pracownika, świadczenia świąteczne, system kafeteryjny MyBenefit
  • możliwość pracy zdalnej

Wymiar czasu pracy: 0,5 – 0,75 etatu

Ogłoszenie archiwalne