Oferta pracy

Staż w Zespole Marketingu

Oriflame Poland Sp. z o. o.

  • Wołoska 22, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Wołoska 22

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie podstawowych analiz wszystkich programów wdrożonych w Zespole Marketingu (oszacowanie sprzedanych jednostek, kosztów, sprzedaży netto, zysku brutto, wpływu na marżę, odbiór nagrody, raporty sprzedaży top produktów, raporty aktywności, współczynniki rekrutacji/sponsorów, współczynniki konwersji itp.)

  • Przygotowanie programów działań dla wybranych kampanii w ciągu roku. Proces obejmuje m.in. kalkulacje ofert, kontrole przepływu, regionalne zatwierdzanie produktów do obrotu, kontrole stanów magazynowych, szacowanie prognoz

  • Sprawdzenie materiałów przygotowanych przez zespół regionalny, wyliczenie nagród lokalnych

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego

  • Umiejętności analityczne

  • Znajomość programów Excel i Power Point

  • Dobra organizacja pracy, multizadaniowość, umiejętność pracy pod presją

To oferujemy

  • Płatny staż z umową zlecenie

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Elastyczne godziny pracy

  • Deputat kosmetyczny

  • Dostęp do szerokiej puli szkoleń wewnętrznych i platformy LinkedIn Learning

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • internal trenings and access to linkedin learning platform

  • modern office with creative room

  • space for bikes and shower in the office

  • unlimited access to our Wellness products

Oriflame jest jedną z wiodących i najszybciej rozwijających się firm kosmetycznych sprzedaży bezpośredniej na świecie. Jesteśmy obecni w ponad 60 krajach, w połowie z nich jesteśmy liderem na rynku. Na rynku polskim Oriflame jest obecne od 1991 roku. W związku z dynamicznym rozwojem firmy stale poszukujemy nowych osób do współpracy.

Przewiń do profilu firmy

Czy ta oferta jest dla Ciebie?

Jesteś pozytywnie nastawiony na pracę w zespole, a współpraca z ludźmi sprawia Ci przyjemność? Jeśli tak, nie zastanawiaj się i już teraz prześlij nam swoje CV korzystając z formularza aplikacyjnego.

Stanowisko: Marketing Intern

Raportuje do: Maketing & Sales Activation Manager

Typ umowy: umowa zlecenie do końca 2021 r.

Lokalizacja: Warszawa, ul. Wołoska 22

Data rozpoczęcia: ASAP