Oferta pracy

Staż w Zespole Przepływów Pieniężnych

Wirtualna Polska Media S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Podczas praktyk:

  • Nauczysz się na współpracy nastawionej na realizację celów.

  • Będziesz zaangażowany w bieżącą pracę Zespołu.

  • Zdobędziesz praktyczne doświadczenie pod okiem najlepszych specjalistów.

  • Będziesz brać aktywny udział podczas wdrażania nowego systemu księgowo-finansowego.

  • Będziesz wspierać zespół w codziennych obowiązkach.

Nasze wymagania

  • a raczej oczekiwania wobec Ciebie:

  • Aktywnie pozyskujesz wiedzę.

  • Studiujesz kierunek związany z finansami/ekonomią.

  • Jesteś zainteresowana/y zdobywaniem wiedzy w świecie finansów.

  • Dobrze zarządzasz swoim czasem i jesteś skrupulatny.

  • Lubisz pracę zespołową.

To oferujemy

  • Płatny staż na okres min. 3 miesiące.

  • Możliwość otrzymania oferty pracy po zakończeniu stażu.

  • Aktywny udział w pracy bieżącej Zespołu.

  • Kulturę organizacyjną nastawioną na współpracę - możesz liczyć na nasze wsparcie i zaangażowanie w procesie wdrożenia oraz podczas realizacji zadań.

  • Staż w formie pracy hybrydowej.

  • Dołącz na płatny staż do Wirtualnej Polski i zobacz jak pracuje się w jednej z największych spółek w branży.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Cześć! Wirtualna Polska jest partnerem pierwszego wyboru Polaków: dostarczamy angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujemy w codziennych decyzjach.

Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie.

Przewiń do profilu firmy