Logo Pracuj.pl

Staż w zespole Sprzedaży Regionalnej

Wirtualna Polska Media S.A.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Podczas praktyk:
  • Zdobędziesz wiedzę i umiejętności związane z zarządzaniem kampaniami reklamowymi w internecie.
  • Nauczysz się na współpracy nastawionej na efekt.
  • Poznasz narzędzia przydatne w pracy w dziale sprzedaży.
  • Będziesz zaangażowany w interesujące projekty.
  • Zdobędziesz praktyczne doświadczenie pod okiem najlepszych specjalistów.
  • Będziesz wspierać zespół w codziennych obowiązkach.

Nasze wymagania

  • a raczej oczekiwania wobec Ciebie:
  • Chętnie uczestniczysz w szkoleniach i aktywnie pozyskujesz wiedzę.
  • Jesteś zainteresowana/y zdobywaniem wiedzy z zakresu reklamy internetowej.
  • Dobrze zarządzasz swoim czasem.
  • Lubisz pracę zespołową.

To oferujemy

  • Płatny staż na okres min. 2-3 miesięcy
  • Możliwość otrzymania oferty pracy po zakończeniu stażu
  • Udział w interesujących projektach
  • Rozwój w dziale sprzedaży regionalnej pod okiem doświadczonych specjalistów gotowych do dzielenia się swoją wiedzą
  • Kulturę organizacyjną nastawioną na współpracę - możesz liczyć na nasze wsparcie i zaangażowanie w procesie wdrożenia oraz podczas realizacji zadań
  • Staż w formie pracy hybrydowej,
  • Dołącz na płatny staż do Wirtualnej Polski i zobacz jak pracuje się w jednej z największych spółek w branży

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u

Wirtualna Polska Media S.A.

Cześć! Wirtualna Polska jest partnerem pierwszego wyboru Polaków: dostarczamy angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujemy w codziennych decyzjach.

Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie.

Staż w zespole Sprzedaży Regionalnej, Poznań