Logo Pracuj.pl

Staż w Zespole Wsparcia Sprzedaży

TUI GroupO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta

TUI Group

Wołoska 22A

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta w Zespole Wsparcia Sprzedaży

Nasze wymagania

  • Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia w turystyce?
  • Jesteś dyspozycyjny minimum 30 godzin w tygodniu?
  • Pasjonują Cię podróże?
  • Jesteś otwarta/y, kontaktowa/y i lubisz pomagać innym?
  • Lubisz rozmawiać przez telefon, a obsługa komputera i maila nie jest Ci obca?
  • Potrafisz pracować w grupie i cenisz sobie dobrą atmosferę?

To oferujemy

  • płatny staż w oparciu o umowę zlecenie z możliwością rozwoju i przedłużenia współpracy na umowę o pracę
  • pracę w ciekawym zespole z uśmiechniętymi ludźmi
  • pracę w systemie zmianowym (również weekendy)
  • szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń
  • pracę zdalną z każdego miejsca w Polsce 😊

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Od ponad 40 lat organizujemy wyjątkowe wakacje i sukcesywnie zyskujemy zaufanie milionów Klientów na całym świecie.

Staż w Zespole Wsparcia Sprzedaży, Wołoska 22A, Warszawa