Oferta pracy

Staż w Zespole Wsparcia Sprzedaży

TUI GroupO firmie

  • Wołoska 22A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 05 lip 2021
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta

TUI Group

Wołoska 22A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta w Zespole Wsparcia Sprzedaży

Nasze wymagania

  • Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia w turystyce?

  • Jesteś dyspozycyjny minimum 30 godzin w tygodniu?

  • Pasjonują Cię podróże?

  • Jesteś otwarta/y, kontaktowa/y i lubisz pomagać innym?

  • Lubisz rozmawiać przez telefon, a obsługa komputera i maila nie jest Ci obca?

  • Potrafisz pracować w grupie i cenisz sobie dobrą atmosferę?

To oferujemy

  • płatny staż w oparciu o umowę zlecenie z możliwością rozwoju i przedłużenia współpracy na umowę o pracę

  • pracę w ciekawym zespole z uśmiechniętymi ludźmi

  • pracę w systemie zmianowym (również weekendy)

  • szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń

  • pracę zdalną z każdego miejsca w Polsce 😊

  • Benefity

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

TUI Group

Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Od ponad 40 lat organizujemy wyjątkowe wakacje i sukcesywnie zyskujemy zaufanie milionów Klientów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje