Staż w Zespole Zakupów Sklepowych

Żabka Polska

  • Matyi 8, Wilda, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o staż / praktyki
  • część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa

Matyi 8

Wilda

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Dowiesz się, jak optymalnie wydawać pieniądze na: wyposażenie i usługi dla sklepów Żabka

  • Wesprzesz prowadzenie kategorii zakupowych związanych z wyposażeniem sklepów (np. meble, chłodnictwo, gastronomia, wizualizacja, odzież)

  • Wesprzesz Zespół Kupców w zakresie: analiz rynkowych, poszukiwania dostawców i bieżącej współpracy z dostawcami Spółki

  • Będziesz aktywnie uczestniczyć w wybranych procesach przetargowych (zapytania ofertowe, oceny ofert, negocjacje, tworzenie umów handlowych)

  • Nabędziesz praktyczną wiedzę w zakresie funkcjonowania Zespołu Zakupów Sklepowych i współpracy z dostawcami w różnych kategoriach zakupowych

  • Weźmiesz udział w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz procesowych do wdrożenia w Żabce

  • Aktywnie weźmiesz udział w pracach biurowo-administracyjnych (przygotowywanie raportów, analiz i zestawień na potrzeby Zespołu)

Nasze wymagania

  • Status studenta/ki (mile widziane kierunki ekonomiczne, techniczne, informatyczne)

  • Dyspozycyjność 30 godzin w tygodniu

  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office (w szczególności Excel)

  • Zainteresowanie tematyką zakupową, negocjacyjną, analiz rynkowych, nowych technologii w handlu i logistyce

  • Silna motywacja do realizowania różnorodnych zadań, poszerzania swojej wiedzy i zdobycia doświadczenia

  • Dobra organizacji pracy, komunikatywność, pro-aktywność w realizowaniu zadań zespołowych

To oferujemy

  • 6-miesięczny, płatny staż z możliwością przedłużenia

  • Nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i poznania procesów w dużej organizacji

  • Elastyczne godziny stażu