Staż w Zespole Zarządzania Kategorią Produktową

Żabka Polska

  • Matyi 8, Wilda, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o staż / praktyki
  • część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa

Matyi 8

Wilda

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie karty produktów i formularzy promocyjnych

  • Kontakt z dostawcami produktów

  • Prowadzenie monitoringu asortymentu i cen w sklepach konkurencji

  • Tworzenie zestawień i raportów

  • Działanie we wszelkich zadaniach związanych ze wsparciem operacyjnym zespołu Kupców i Kierowników Kategorii

Nasze wymagania

  • Status studenta/ki (mile widziani studenci ekonomii, handlu, towaroznawstwa, zarządzania produktem)

  • Dyspozycyjność w wymiarze 30 godzin tygodniowo

  • Dobra znajomość programów Excel i Power Point

  • Zainteresowanie tematyką handlu i retailu

  • Silna motywacja do realizowania zadań w kontakcie telefonicznym i mailowym z partnerami biznesowymi firmy

  • Pro-aktywność i inicjatywa w realizowaniu zadań zespołowych

To oferujemy

  • 6-miesięczny, płatny staż

  • elastyczne godziny stażu

  • możliwość zdobycia doświadczenia i poznania procesów w dużej organizacji

  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia

  • dobre wdrożenie w zadania

W Żabce zależy nam na tym aby każda osoba, która przechodzi przez proces rekrutacji miała poczucie, że mogła w pełni pokazać swoje umiejętności, kompetencje i potencjał.

Wierzymy, że nasza siła pochodzi z unikatowości każdej osoby oraz wzajemnego szacunku i otwartości na różnorodność. Do aplikowania zapraszamy każdą osobę, niezależnie od wieku, płci, stopnia sprawności, sytuacji rodzinnej, religii, orientacji seksualnej, narodowości itp. Chcesz wiedzieć więcej o naszym równościowym i inkluzowym podejściu, przeczytaj Politykę równości (https://zabkagroup.com/pl/nasza-odpowiedzialnosc/nasze-polityki/).