Oferta pracy

Staż w Zespole Zarządzania Ryzykiem Płynności

PKO Bank Polski SA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzasz analizy i oceny ryzyka płynności banku i innych instytucji finansowych grupy kapitałowej,

  • uczestniczysz w procesie opracowywania i wyliczania testów warunków skrajnych na ryzyko płynności,

  • zdobywasz praktyczną wiedzę o metodach nowoczesnego zarządzania ryzykiem płynności w banku i innych instytucjach finansowych,

  • rozwijasz umiejętności programowania oraz przetwarzania danych (np. w SQL lub SAS).

Nasze wymagania

  • studiujesz na IV-V roku lub właśnie ukończyłeś/aś jeden z wymienionych kierunków: ekonomia, finanse, bankowość, informatyka i ekonometria, matematyka,

  • jesteś dyspozycyjny/a minimum 3 dni w tygodniu,

  • znasz SQL oraz pakiet MS Office - w szczególności Excel,

  • jesteś osobą sumienną, dokładną i masz zdolności analityczne.

To oferujemy

  • umowę zlecenie na co najmniej 3 miesiące - bo od czegoś trzeba zacząć,

  • elastyczny czas pracy - bo rozumiemy, że nauka jest dla Ciebie ważna,

  • mentora - bo ktoś musi Ci pomóc stawiać pierwsze kroki w pracy.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • strefa relaksu

W PKO Banku Polskim sami tworzymy, rozwijamy oraz zabezpieczamy nasze systemy i produkty. Z rozmachem korzystamy z innowacyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych technologii. Z sukcesem wdrożyliśmy blockchain i sztuczną inteligencję. To nie wszystko! Wspieramy startupy w ich drodze do sukcesu! Od lat wyznaczamy standardy na rynku polskiej bankowości. Aby utrzymać pozycję lidera, zatrudniamy najlepszych specjalistów i ekspertów. Dołącz do nas, żeby wspólnie tworzyć PKO Bank Przyszłości.

Przewiń do profilu firmy