Oferta pracy

Staż z lwem

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

Jeśli zastanawiasz się, czym może zajmować się Departament Transformacji i Zarzadzania Zmianą to m.in.:

• zajmujemy się zarzadzaniem portfelem projektów w Banku oraz wyznaczeniem standardów i metodyk do zarzadzania projektami,

• dostarczamy informację zarządczą dla Zarządu Banku,

• prowadzimy projekty transformacyjne,

• wspieramy inne jednostki w Banku w realizacji zmian i projektów,

• prowadzimy edukację w zakresie zarzadzania projektami.

W naszym zespole pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści/ eksperci, dla których praca to hobby. Staż u nas pozwoli Ci nie tylko na rozwój zawodowy w zakresie praktycznego zastosowania komunikacji, ale również pozwoli na poznanie wysokiej klasy specjalistów od których będziesz mógł czerpać wiedzę obszarze project managament. Jeśli jesteś osobą otwartą, lubisz wyzwania i interesują Cię nowe formy komunikacji i chciałbyś przekonać się jak pracuje się w Departamencie Transformacji i Zarzadzania Zmianą, dołącz do nas – czekamy właśnie na Ciebie. Podczas 6 miesięcznego stażu nauczysz się zastosowania form komunikacji dopasowanej do odbiorcy oraz stworzysz platformę komunikacyjną (wraz z zespołem). Praca w naszym zespole przekona Cię również jak ważna jest dokładność i komunikacja w zespole

Twoje zadania:

• Działania w obszarze komunikacji tj. budowania i promowania wizerunku i działań Departamentu Transformacji i Zarządzania Zmianą

• Wsparcie w szerzeniu wiedzy w organizacji związanej z kluczową działalnością jednostki

• Analiza oczekiwań i potrzeb odbiorców/interesariuszy naszego Departamentu

• Opracowanie planu komunikacji dla obszaru zarządzania zmianą/projektami w organizacji

• Wdrożenie i realizacja planu (powinno obejmować kanały komunikacji m.in. Społeczność Transformation & Change, Newsletter, platformę komunikacyjną - filmy edukacyjne, webinaria, panele dyskusyjne)

• Tworzenie aktywnego środowiska oraz metod, praktyk, narzędzi i kontentu sprzyjających przepływowi wiedzy o zarządzaniu zmianą w organizacji

Nasze wymagania

  • Zwinność w budowaniu web community pages, angażowaniu różnych profili odbiorców poprzez kanały zdalne

  • Umiejętność pisania tzw. lekkie pióro

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Łatwość rozumienia szerokiego kontekstu organizacji

  • Znajomość trendów w marketingu i reklamie

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego

  • Znajomość programów Excel, PowerPoint

  • Znajomość narzędzi graficznych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

ING Bank Śląski S.A.

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]