Oferta pracy

Staż z Lwem - obszar DevOps

ING Bank Śląski S.A.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • Java

O projekcie

Dołącz do Tribe'u Aplikacji Korporacyjnych i ucz się od ekspertów w swojej dziedzinie. Poszukujemy stażysty do obszaru utrzymywania i udoskonalania aplikacji dedykowanych obszarowi ryzyka w banku (operacyjnego, kredytowego i rynkowego). Pracujemy w squadach z rolami DevOps, Ops Engineer i analityk systemowo - biznesowy.

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w projektach programistycznych

  • usprawnianie procesów biznesowych

  • dokumentowanie wytworzonych zmian

  • usuwanie błędów

  • współpraca z użytkownikami biznesowymi oraz innymi działami IT

Nasze wymagania

  • umiejętność logicznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów

  • status studenta bądź absolwenta studiów takich jak informatyka, informatyka stosowana, informatyka i ekonometria lub pokrewne

  • znajomość przynajmniej jednego z języków programowania: Python, JAVA

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • duże pokłady pozytywnej energii i pozytywnego nastawienia

Mile widziane

  • znajomość metodologii Agile

  • zainteresowanie innowacjami

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • karta sportowa

Lokalizacje:

  • Katowice, Warszawa (praca hybrydowa)

  • cała Polska (100% zdalnie)

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy