Oferta pracy

Staż z Lwem - obszar finansów

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

Podczas stażu:

• Będziesz zdobywać doświadczenie w np. w obszarze informacji zarządczej,

• Będziesz współpracować z jednostkami Banku i jednostkami Grupy ING,

• Będziesz uczestniczyć w tworzeniu informacji zarządczej,

• Zapoznasz się z obszarem raportowania i analiz,

• Poznasz nasz zespół i jego zadania

Nasze wymagania

Z drugiej strony, my liczymy na sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych działań oraz oczekujemy:

• Znajomości języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym,

• Znajomości MS Office, a przede wszystkim Excel,

• Umiejętności analizowania danych,

• Podstawowej wiedzy z zakresu rachunkowości i finansów,

• Umiejętności pracy w zespole,

• Dokładności, rzetelności,

• Samodzielności.

To oferujemy

  • Umowę zlecenie na okres od 2 do 9 miesięcy

  • Dla najlepszych możliwość kontynuacji współpracy

  • Pakiet Sportowy

  • Zderzenie teorii z praktyką przy pracy z naszymi ekspertami

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Certyfikat Stażu z Lwem

  • Cele rozwojowe i wsparcie mentora

  • Elastyczny czas pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

ING Bank Śląski S.A.

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]