Oferta pracy

Staż z Lwem - obszar płatności kartowych i gotówkowych

ING Bank Śląski S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie przygotowania, wdrożenie, zarządzanie, rozwój oraz optymalizacja działań związanych z funkcjonowaniem produktów oraz procesów w obszarze kart płatniczych, płatności mobilnych

  • uczestnictwo w definiowaniu potrzeb biznesowych (lub oczekiwań klienta) dla istniejących lub nowych produktów lub usług we współpracy z innymi jednostkami Banku

  • przygotowywanie, uzgadnianie i monitorowanie harmonogramów w ramach realizowanej inicjatywy oraz realizacja działań komunikacyjnych

  • wsparcie w przygotowaniu raportów oraz prezentacji realizowanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • umiejętność trafnej identyfikacji problemów, analizy ich przyczyn i rekomendacji rozwiązań

  • zdolności analityczne w zakresie interpretacji danych oraz wyników analiz

  • innowacyjność i otwartość na nowe wyzwania

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • otwartość na zmianę

  • umiejętność utrzymywania wysokiej efektywności działań pod presją czasu

  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, Power Point

  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • znajomość rynku, trendów/profili klientów, stosowanych rozwiązań w zakresie kart płatniczych oraz innowacyjnych rozwiązań w obszarze płatności

  • znajomość procesu vendors management

  • znajomość przepisów i regulacji w obszarze pracy scrumu (metodologii Agile) oraz produktów/ procesów/ serwisów bankowych lub kanałów komunikacji z klientem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Przewiń do profilu firmy