Oferta pracy
Numer referencyjny: AS_0110154

Staż z Lwem - Obszar zarządzania procesem i usprawniania płatności

ING Bank Śląski S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ważna jeszcze 11 dni
    do: 03 cze 2022
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, monitorowanie i zarządzanie zmianą w obszarze form płatności ( ustalanie celu zmiany, zakresu, mapy drogowej, zasobów, zależności, ryzyka, wartości i korzyści, jakości)

  • Zapewnienie zgodności z obowiązującymi zasadami zarządzania zmianą oraz standardami (w tym zwinnymi metodami pracy)

  • Przygotowywanie danych do dokumentacji projektu

  • Organizowanie i prowadzenie spotkań służących realizacji projektu

  • Prezentacja w zespole projektowym optymalnych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Analityczny sposób myślenia, umiejętność koncentracji na szczegółach

  • Zorientowanie na podejmowanie wyzwań i osiąganie rezultatów

  • Umiejętność pracy w dużej ekspozycji, w dynamicznie zmieniającym się środowisku, pod presją czasu

  • Otwarty i przekonujący sposób komunikowania się do wykorzystania podczas negocjacji, prowadzenia spotkań, prezentacji i pisemnego formułowania wniosków

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Terminowość dostarczania produktów

Mile widziane

  • Wiedza na temat sektora bankowego, w tym aspektów biznesowych, otoczenia regulacyjnego i technologii bankowych, trendów i procesów bankowych

  • Znajomość różnych metodyk zarządzania projektami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje