Oferta pracy

Staż z Lwem w Business Contact Centre

ING Bank Śląski S.A.

  • Chorzowska 50, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Chorzowska 50

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczne wsparcie klientów biznesowych w zakresie obsługi bankowości internetowej ING Business / Moje ING,

  • kontakt z klientem w celu pozyskiwania wymaganych informacji oraz dokumentów,

  • budowanie relacji z klientem biznesowym.

Nasze wymagania

  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu bankowości oraz języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dokładność i dobra organizacja pracy własnej,

  • pozytywne nastawienie do ludzi i otwartość na zmiany,

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z klientem.

To oferujemy

  • Elastyczny grafik czasu pracy.

  • Pracę z biura w Katowicach przy ul. Chorzowskiej 50 w godz. 8:00 - 18:00 od poniedziałku do piątku.

  • Pierwszą umowę na min. 3 miesiące.

  • Łączny czas trwania stażu wynosi 9 miesięcy.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • inicjatywy dobroczynne

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Przewiń do profilu firmy

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji.

Poszukujemy osób lubiących słuchać i rozmawiać z ludźmi. Dołącz do zespołu, dla którego pomoc i wsparcie klienta biznesowego stanowi radość i dużą satysfakcję.

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]