Ta oferta pracy jest nieaktualna od 105 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż z Lwem w Centrum Agile - Digital Transformation

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Staż z Lwem w Centrum Agile - Digital Transformation

    Miejsce pracy: Katowice
    Nr ref.: JW/SZL/DT/07/2018

    W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwe, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

    Twoje zadania:

    • Poznanie specyfiki pracy w zespole zajmującym się projektowaniem bankowości internetowej i mobilnej
    • Wsparcie w realizowanych działaniach i procesie projektowym dla wdrażanych rozwiązań.
    • Research, analiza konkurencji, benchmarki i opracowania
    • Wsparcie w badaniach z użytkownikami, przygotowaniach i analizie testów
    • Analiza i ocena użyteczności rozwiązań w bankowości internetowej i mobilnej
    • Wsparcie w rozwoju i weryfikacji standardów

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie społeczne/ekonomiczne
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
    • Zdolność analitycznego myślenia
    • Kreatywność i zdolność podważania status quo
    • Samodzielność w działaniu
    • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

    Mile widziane:

    • Znajomość HTML
    Oferujemy Ci:
    Umowę zlecenie na okres
    od 2 do 9 miesięcy
    Pracę w nowoczesnej
    firmie technologicznej
    Konkurencyjne
    wynagrodzenie
    Certyfikat
    Stażu z Lwem
    Cele rozwojowe
    i wsparcie mentora
    Elastyczne
    godziny pracy